სად ვივარჯიშოთ

ინსტრუქტორთა მონაცემები თბილისი

ბასილია კახა შოტოკანი 599 56 54 82  დ. უზნაძის 6
აბესაძე ჯუმბერი შოტოკანი 59915 21 45 დ. უზნაძის 6
კუზანაშვილი მამუკა შოტოკანი 2 75 72 77; 599 33 59 96 ვაზისუბანი 172-ე  სკოლა „სპორტული დარბაზი“
შიუკაშვილი ვასილ შოტოკანი 55519 06 47 დ. უზნაძის 6
ზვიადაური ზვიადი 593 904 878 300 არაგველი. ქ. წამებულის ქუჩა,96-ე სკოლა. ვარკეთილი , სუხიაშვილის ქუჩა, 105-ე საჯარო სკოლა.
ჯანიაშვილი გურამი 597 18 38 39; 551 00 91 27 სოფელი დიღომი 210-ე საჯარო სკოლა.დიდი დიღომმი 192-ე საჯარო სკოლა
გელაშვილი თენგიზი 555 79 39 39 ნიუტონის თავისუალი სკოლა
მიქაბერიძე დიმიტრი 577 34 66 25; 599 71 54 86 თემქა, ჩარგლის ქუჩა 79  ნ. ავაგუმაშვილის კერძო სკოლა. თემქა 11მკრ  2-ე  კვარტალი  48-ე სკოლა. ავჭალა, სარაჯიშვილის გამზირი N-9,  16-ე საჯარო   სკოლა
ელიზბარაშვილი გიორგი 598 30  54 74 ფონიჭალა 70-ე საჯარო სკოლა. დ.უზნაძის 6
მაღლაკელიძე ვასო 597 30 20 10; 551 42 41 ნაძალადევის 134 . კლუბი  „თორი“
ხუციშვილი ბესო 599 55 74 22 ჩოლოყაშვილის გამზირი 19.„საქართველოს კარატის აკადემია
აბრამიშვილი მალხაზი შოტოკანი 599 57 88 84 დ.უზნაძის 6
აკულაშვილი მერაბი შოტოკანი 593 93 56 76 ნაძალადევი
კოჩუაშვილი დავითი შოტოკანი 558 52 14 98 ვაზისუბანი.მოსკოვის პროსპექტი
კრიჭაშვილი ვაჟა შოტოკანი 599 22 00 95 დ.უზნაძის 6
ქოჩორაშვილი სერგო შოტოკანი 579 17 70 17 გლდანი-ნაძალადევი
სარკიაშვილი გოჩა შოტოკანი 593 57 95 28 თემქა, ჩარგლის ქუჩა 79
ცინცაძე ირაკლი შოტოკანი 599 47 25 36 უნივერსიტეტის პირველი კორპუსი
ხუციშვილი ბესო შოტოკანი 599 55 74 22 ვაკე,  ჩოლოყაშვილის  19 ა (კარატეს აკადემია, ბენდუქიძის ბასეინთან)
ტატუნაშვილი ილია შოტოკანი 598 46 40 84 ვარკეთილი მესამე მასივი
ტატუნაშვილი თამაზი შოტოკანი 598 23 10 84 ვარკეთილი 178-ე საჯარო სკოლა
ბოჭორიშვილი გიორგი შოტოკანი 598 11 35 05 ვარკეთილი მესამე მასივი
ხაჭაპუროძე ავთანდილი შოტოკანი 593 23 22 02  ვარკეთილი მესამე მასივი
ოსიაშვილი გოჩა შოტოკანი 579 00 12 01 ლოტკინის დასახლება
კახაბრიშვილი გოჩა შოტოკანი 598 36 67 85 მოსკოვის პროსპექტი,  აფრიკა
სოგომონოვი რომანი შოტოკანი 2 63 30 65
კვანტალიანი ალექსანდრე შოტოკანი 599 11 10 31 ლილოს დასახლება
დარჩიაშვილი გრიგოლი შოტოკანი 599 50 60 40 ევროპული სკოლა,  ალექსანდრე ყაზბეგის ქუჩა
ფრუიძე სვეტლანა შოტოკანი 577 77 79 41 ევროპული სკოლა, ალექსანდრე ყაზბეგის ქუჩა
ჭუმბურიძე ავთანდილი შოტოკანი 593 71 82 99 აკრობატიკის დარბაზი,ზიზიაშვილის 14
ჭუმბურიძე მალხაზი შიტო-რიუ 599 23 90 08 აკრობატიკის დარბაზი,ზიზიაშვილის 14
ახალაძე გელა შიტო-რიუ 593 12 15 55 მძლეოსნობის მანეჟი,წერეთლის გამზირი 95ა
გიგნაძე თემური შიტო-რიუ 577 72 21 12 მძლეოსნობის მანეჟი, წერეთლის გამზირი 95ა
კოდუა ჯამბული შიტო-კაი 599 98 71 69 აღმაშენებლის გამზირი 78
კოდუა ლაშა შიტო-კაი 577 30 90 61 აღმაშენებლის გამზირი 78
 ხინჩიკაშვილი ნოდარი იაკოდო 593 30 73 53 მუხიანის 1მ/რ , რადიო   ქარხანა
მენაბდიშვილი დავითი იაკოდო 593 36 52 70 გლდანი 3მ/რ 173-ე საჯარო   სკოლა
სუხიშვილი გოჩა იაკოდო 599 20 21 04 სკოლა „ბრიტანიკა’’  ჩარგლის ქუჩა 65
გრძელიშვილი ოთარი გოჯუ-რიუ 577 44 43 77 ვაჟაფშაველა, 54-ე  საჯარო სკოლა
ვალიშვილი გოჩა გოჯუ-რიუ 593 20 79 74 ვაჟაფშაველა, 54-ე საჯარო სკოლა
კაკაბაძე გიორგი ვადო-კაი 593 41 59 79 სპორტკომპლექსი „მართვე’’ დადიანის 134
ნარინდოშვილი ლევანი ვადო-რიუ 597 23 54 44 დიღმის მასივი 3-ე მ/რ,ძიუდოს აკადემია
ხვედელიანი მალხაზი ვადო-რიუ 593 50 49 71 წერეთლის გამზირი სკოლა „სადუნი“
მახარაძე მიხეილი ვადო-რიუ 551 53 79 03 კოსტავას გამზირი,სტუ-ს 2-ე კორპუსი
საყვარელიძე სოლომონი შოტოკანი 555 53 54 73 თბილისი, ავჭალა 118-ე საჯარო სკოლა.
შეშაბერიძე ნიკოლოზ კიოკუშინკაი 593 23 30 76 თავისუფლების მოედანი N6 საავტორო სკოლა. ასათიანის ქუჩა N28 (ყოფილი მერიის უკან)
არქანია გოგიტა, თათია მელუა შოტოკანი  593941008

599510061
მელიქიშვილის N2,  N51 საჯარო სკოლა  (კლუბი “ალიგატორი” )
კარანაია გიორგი შოტოკანი 557 60 77 64 მელიქიშვილის N2,  N51 საჯარო სკოლა  (კლუბი “ალიგატორი” )
შენგელია შორენა  შოტოკანი 597 00 48 29  საბურთალო. არდაზიანი N8, სკოლა-გიმნაზია ,,პირველი”
ქურციკიძე ავთანდილ გოჯუ-რიუ 597 00 48 26 ვარკეთილი, ინგლისური სკოლა ,,ნინო”

 მცხეთა-მთიანეთი

ბუთხუზი თამაზი შოტოკანი 599 21 91 20  მცხეთა
საყვარელიძე სოლომონი შოტოკანი 555 53 54 73 ქ. მცხეთა, კომპლექსური სასპორტო სკოლა  N1 საჯარო სკოლა . სოფელი მუხრანი  N1 საჯარო სკოლა. ქნის N1 საჯარო სკოლა
რთველიაშვილი თორნიკე შოტოკანი 551 78 79 13 სოფელი ძეგვი, კომპლექსური სპორტსკოლა
გელაშვილი როსტომი შოტოკანი 551 22 10 03 ქ. მცხეთა, წეროვანის დასახლება  N3 საჯარო სკოლა
რაზმაძე სოსო 551 61 77 07; 0370 27 77 07 ქ.გორი, ცაბაძის 7/19.
გიგაური გიორგი 577 67 70 03 დუშეთი,ბულაჩაური, კლუბი „იმედი“
 თაბაგარი გიორგი  598 54 22 96  ქ. მცხეთა, კომპლექსური სასპორტო სკოლა  N1 საჯარო სკოლა . სოფელი მუხრანი  N1 საჯარო სკოლა. ქნის N1 საჯარო სკოლა
 მამნიაშვილი დავითი  593 41 61 40 დუშეთის კომპლექსური სასპორტო სკოლა

ქართლი

დალაქიშვილი დავითი 558 74 07 50 კასპი N2  საჯარო სკოლის მიმდებარე ტერიტორია
 ალექსანდრე მანძულაშვილი  551 76 97 69  კასპი, კულტურის სახლი, სააკაძის ქუჩა N 2

კახეთ

გიგაური გიორგი 577 67 70 03 დუსშეთი,ბულაჩაური კლუბი „იმედი“
აფციაური მინდია  მაღლაკელიძე ვასო 597 30 20 10 თეთრიწყარო კლუბი „ალგეთი“
დემეტრაშვილი გიორგი 591 40 56 94 თეთრიწყარო კლუბი „მანგლისი“
ათაბეგაშვილი ვანო 599 17 20 89
 ჯანგულაშვილი ვალერი 595 47 09 39
ბეჟაშვილი სოლომონი 599 71 17 67
მანგოშვილი რამაზი 599 17 17 79 გურჯაანი
მაისურაძე იუზა 598 50 37 35 გურჯაანი
მამნიაშვილი დავითი დუშეთის კომპლექსური სპორტ სკოლა
ბედოშვილი გიორგი ბაზალეთი… მჭადიჯვარი

სამეგრელო

ჩემია ელგუჯა (ნუკრი) 595 13 96 69  სენაკი, სპორტის სასახლე (ღვინჯილიას ქუჩა N7). სენაკის სპორტსკოლა. საბრძოლო ხელოვნებათა კლუბი “კამარა”
სოსელია ემზარი 555 14 31 11 წალენჯიხა  კოსტავას 6
სულამანიზე ბაჩუკი 599 15 69 29 ზუგდიდი
ყურაშვილი მამუკა 595 11 95 29 ზუგდიდი
მამფორია გერონტი 599 94 56 36
პაჭკორია მალხაზი 555 16 48 98
ჯეჯეია თემური 599 55 46 83
ჯანჯღავა ცეზარი 599 70 08 53
ფოფხაძე დავითი 593 25 65 73
 გურია
 თურქია მერაბი  551 21 40 80
 ტუღუში ირაკლი  598 17 20 15  ქ. ოზურგეთი. N1 საჯარო სკოლა ნინოშვილის  N5.