Coaches

საქართველოს კარატეს ეროვნული ფედრაციის წევრი კლუბები, კლუბის მთავარი მწვრთნელები (საკონტაქტო ინფორმაცია)

  1. ჭუმბურიძე მალხაზ – “სოდანი,” 599239008, თბილისი, დ. უზნაძის #6;

  2. მაღლაკელიძე ვასილ – “თორი,” 597302010, თბილისი, ცოტნე დადიანის ქ. #134;

  3. აფციაური მინდია, მაღლაკელიძე ვასილ – “ალგეთი,” 555553005, თბილისი, თეთრიწყაროს რაიონი;

  4. მენაბდიშვილი დავით – “მეოხი,” 593365270, თბილისი, გლდანი, მე-3 მკრ., 173-ე საჯარო სკოლა;

  5. მიქაბერიძე დიმიტრი – “ბუშიდო ჯორჯია,” 577346625, თბილისი, თემქა, მე-11 მკრ., მე-3 კვრტლ., გლდანი-ნაძალადევის სპორტული კომპლექსი;

  6. შენგელია შორენა, ქურციკიძე ავთანდილ – “გიმნაზია პირველი,” 597004829, თბილისი, არდაზიანის ქ. #8;

  7. შენგელია შორენა – “ახალი თაობა,” 597004829, თბილისი, ჯანი კალანდაძის ქ. #3;

  8. დვალიშვილი სულიკო – “გარეჯი,” 555403427, თბილისი, გლდანი, 1-ლი მკრ., 39-ე საჯარო სკოლის დარბაზი;

  9. აბესაძე ჯუმბერ – “შავნაბადა,” 599152145, თბილისი, უძნაძის ქ. #6; დიდი დიღომი, მირიან მეფის ქ.;

  10. ქოჩორაშვილი სერგო – “რისკი,” 579177017, თბილისი, ზღვის უბნის დასახლება, 48-ე საჯარო სკოლა; მუხიანის რაიონი, დუმბაძის ქუჩა, 175-ე საჯარო სკოლის დარბაზი;  მუხიანის რაიონი,ვაშაკიძის ქ. #13, სკოლა-ლიცეუმი “პრომეთე;”

  11. ტყებუჩავა ირაკლი – “კარატეს აკადემია,” 591014909, თბილისი, უნივერსიტეტის ქ. 2, სპორტ-კომპლექს არენა 1-ის დარბაზი;

  12. ცუხიშვილი გოჩა – “ჩიხურა,” 599202104,  თბილისი, ჩარგლის ქ. #65, ქართულ-ინგლისური სკოლა “ბრიტანკა;

  13. კუზანაშვილი მამუკა – “დო,” 574757277, თბილისი, 172-ე საჯარო სკოლის დარბაზი;

  14. დოლაბერიძე არსენ, სუპატაშვილი მამუკა, დონაძე ალექსანდრე – “მორკინალი 1980,” ქ. ქუთაისი, თამარ მეფის ქ. #59;

  15. ჯანჯღავა ცეზარი – “გეო იაგუარი,” 571248606, ქ. ზუგდიდი, აღმაშენებლის ქ. #220;

  16. როსტომ გელაშვილი – “განთიადი,” 551221003, წეროვანის დევნილთა დასახლება და სოფელი მუხრანი;

  17. ჯანგულაშვილი ვალერი – “კავკასიონი,” 595470939, კახეთი, ჭიდაობის დარბაზი;

  18. სურმანიძე გოჩა, აჭარის კარატეს ფედერაცია, 568686868, ქ. ბათუმი, სასტუმრო”სკაიტავერი (Skytowers)” ფიტნეს დარბაზი; “სამურაი,” ბათუმის მე-2 საჯარო სკოლის დარბაზი; დაბა მახინჯაურის 1-ლი საჯარო სკოლის დარბაზი; “ბათუმი,” 28-ე საჯარო სკოლის დარბაზი; “ლომი,” მე-16 საჯარო სკოლის დარბაზი;

  19. ანთია გელა – “ფაიტერს კლაბი,” 597049101, ქ. ზუგდიდი, აღმაშენებლის ქ. #220;

  20. სოსელია ემზარ – :”ჯვარი,” 591403600, წალენჯიხის მუნიციპალიტეტი, ქ. ჯვარი, კოსტავას ქ. #6; სოფელი ფოცხო, სოფელი ჭალე;

  21. გოგია გოგიტა – “სოხუმი,” 599806473, ქ.სენაკი, სამხედრო დასახლება;

  22. მამნიაშვილი დავით – “არაგველები,” 593416140, დუშეთის რაიონი, ქ.დუშეთი; ბაზალეთი, მჭადიჯვარი;

  23. ნათენაძე ზაზა – “მესხი მწვრთნელი,” 571932100, სამცხე-ჯავახეთი, ქ. ახალციხე, გურამიშვილის ქ.# 107; ნათენაძე გიორგი, ქ. ვალე, კულტურის სახლის დარბაზი;

  24. ჯაიანი კობა – “უშბა,” 577095944, გობეჩიას ქ. #6;

  25. ჩემია ელგუჯა – “კამარა,”  599806467, ქ. სენაკი, ღვინჯილიას ქ. #7;

  26. თურქია მერაბ – “გურია,” 574193850, ლანჩხუთი, თბილისის ქ. #15; ბერიძე ლაშა, ღლონტი შოთა, ჩხაიძე მანუჩარ, ოზურგეთი, სპორტული სკოლის დარბაზი, ვ. დოლიძია ქ. #6; 

  27. ბლიაძე ზურა – 599945395,  ა(ა)იპ საჩხერეს სასპორტო სკოლის დარბაზი, საჩხერე;