სასკოლო ჩემპიონატის შედეგები

admin ნოემბერი 18, 2015 გამორთულია კომენტარი ჩანაწერზე: სასკოლო ჩემპიონატის შედეგები
სასკოლო ჩემპიონატის შედეგები

8-9წელი  გოგონები  KUMITE OPEN

1.მჟავია ალექსანდრა

2.ცორაევა ირინე

3.ლაშხია ნინო

 

14-15  წელი გოგონები (KATA)

1.დარჩიაშვილი ანა

2.თურქია ლიზი

3.ზვიადაური ლიზი

3.შინჯიკაშვილი ანა

 

 

16-17წელი  გოგონები  (KATA)

1.გოგიჩაიშვილი ქეთევან

 

 

18-20  წელი გოგონები (KATA)

1.ბერიკაშილი ანასტასია

 

10-11წელი  გოგონები  KUMITE OPEN

1.აბრამიშვილი მაია

2.მუკბანიანი მარიამ

3.AVETYAN AKSANA

3.დემურაშვილი ნიკოლე

12-13 წელი  გოგონები KUMITE  OPEN

1.ზვიადაური ლიზი

2.პატრიშვილი ანი

3.მამულაშვილი თამთა

3.კეკელიძე მერი

 

 

14-15 წელი  გოგონები  KUMITE  OPEN

1.შინჯიკაშვილი ანა

2.ასაბაშვილი სალომე

3.დავითაძე თეონა

3.ჭკადუა თამუნა

 

 

16.17  წელი გოგონები KUMITE OPEN

  1. თურმანიძე თამარ

2.გაბისონია მონიკა

3.კოჩიევა ალონა

3.სახოკია ქრისტინე

 

18-20  წელი  გოგონები   KUMITE OPEN

1.ბერიკაშვილი ანასტასია

2.ზაზიკაშვილი ქეთევან

14-15 წელი  ვაჟები  KATA

1.ახალაძე ნიკა

2.TER-VARTANYAN ANDREI

3.ხვედელიანი ლუკა

3.JINISYAN VLADIMIR

 

8-9 წელი  ვაჟები  KUMITE +30 კგ

1.ჩავლეიშვილი საბა

2.SHAMOV NIKITA

3.KARAEV ARTUR

3.HABALOV LEV

 

8-9  წელი  ვაჟები  KUMITE -30 კგ

1.ლომაძე მერაბ

2.ელოშვილი დავით

3.PLATUNOV LEV

3.ყიფიანი ნიკოლოზ

 

10-11 წელი  ვაჟები  KUMITE -46 კგ

1.მიქელაძე ჯემალი

2.გაგუა ლევან

3.მერებაშვილი გორგი

3.კეჟერაშვილი ირაკლი

 

10-11 წელი  ვაჟები  KUMITE -40 კგ

1.ფონიავა ვალიკო

2.ვეფხვაძე გივი

3.ციგრიაშვილი გოდერძი

3.დუგლაძე ტიმოთე

 

10-11 წელი  ვაჟები  KUMITE -53 კგ

1.უნგიაძე ლუკა

2.ზარიძე  ზურა

3.KHANDAMIRYAN MANUEL

 

10-11 წელი  ვაჟები  KUMITE +53 კგ

1.ჩოგოვაძე გიორგი

2.ფსუტური  გივი

 

10-11 წელი  ვაჟები  KUMITE -35კგ

1.სულამანიძე ირაკლი

2.ჯალაღონია ბაჩო

3.დონაძე ანზორ

3.პოპიაშვილი ლევან

 

 

 

 

12-13 წელი ვაჟები  KUMITE -40კგ

1.გლურჯიძე  ლუკა

2.ჩხაიძე გიორგი

3.დონაძე  ლევან

3.აბრამიშვილი დავით

 

12-13 წელი  ვაჟები  KUMITE -51კგ

1.TIBILOV AZAMAT

2.MAKENSI FUAD

3.ოქრუაშვილი საბა

3.MARGARYAN DANIL

 

12-13 წელი  ვაჟები  KUMITE –45 კგ

1.მანია საბა

2.OBORNEV DAVID

3.ჭაკვეტაძე მურმან

3.MANIEV AZAMAT

 

12-13 წელი  ვაჟები  KUMITE +58 კგ

1.ციგრიაშვილი დიმიტრი

2.შევარდნაძე გიორგი

3.ქესაური გიორგი

3.გორგილაძე ზურა

 

12-13 წელი  ვაჟები  KUMITE -58 კგ

1.ნაჭყებია მამუკა

2.LAKOEV  AZAMAT

3.ხიხაძე გიორგი

3.ბოლკვაძე ნიკოლოზ

 

14-15  წელი  ვაჟები  KUMITE -70 კგ

1.GALISTYANS  VARTAN

2.ლაფერაშვილი დაჩი

3.ატაშოვი ჯემალ

 

14-15  წელი  ვაჟები  KUMITE -57 კგ

1.ივანაშვილი გუგა

2.აბაშიძე გიორგი

3.აბაშიძე დიმიტრი

3.კალმახელიძე ლაზარე

 

14-15  წელი  ვაჟები  KUMITE -52 კგ

1.აბეწვაშვილი  ოთარ

2.ფეტელავა შალვა

3.სამხარაძე  ტატო

3.ხვედელიანი ლუკა

 

 

14-15  წელი  ვაჟები  KUMITE -63 კგ

1.გიორგაძე ზურა

2.ჩაგანავა მათე

3.მოდებაძე ვალერი

3.ფილიშვილი დაჩი

 

14-15  წელი  ვაჟები  KUMITE +70 კგ

1.ანთაძე ოთარ

2.გოგოლაძე დავით

3.კოდუა მიხეილ

3.გაჩეჩილაძე  ნიკოლოზი

 

16-17  წელი  ვაჟები  KUMITE -55 კგ

1.აბუაშვილი შოთა

2.სურმანიძე  ალეკო

3.კოკოშვილი იმედა

3.ახალაია ილია

 

16-17  წელი  ვაჟები  KUMITE -61 კგ

1.კუჩერენკო ვიტალი

2.ქურცაძე  რამაზ

3.AKOPYAN  GEVORG

3.გუზიტაშვილი  იაგო

 

16-17  წელი  ვაჟები  KUMITE -68 კგ

1.კეჭეყმაძე  გიორგი

2.ბიწკინაშვილი  ანრი

3.ზანგურაშვილი ნიკოლოზი

3.დავლაძე  დიტო

 

16-17  წელი  ვაჟები  KUMITE -76 კგ

1.გოჩელაშვილი  თამაზ

2.შერმადინი ბექა

3.გიგაური  შალვა

3.ავაშიძე ჯემალ

 

16-17  წელი  ვაჟები  KUMITE +76 კგ

1.აბულაძე  ბესიკ

2.კარდავა ვლადიმერ

3.ჭურღულია ირაკლი

3.კოდუა ლუკა

 

18-20  წელი  ვაჟები  KUMITE -60 კგ

1.ბერიანიძე ალექსანდრე

2.ჭანტურია ნიკოლოზი

3.აბაშიძეამირან

3.GEVOTGYAN  ERIK

 

18-20  წელი  ვაჟები  KUMITE –67/-75 კგ

1.ჩხაიძე ნიკოლოზ

2.დალაქიშვილი ბობა

 

18-20  წელი  ვაჟები  KUMITE -84/+84 კგ

1.ჩაბოშვილი  მალხაზ

2.კიპაროიძე  ხვიჩა

3.ზოზიაშვილი დავით

3.ლეფსვერიძე ანზორ