საქართველოს ღია ჩემპიონატი

admin August 28, 2013 Comments Off

Open Georgia 2013

საქართველოს ღია ჩემპიონატის გამარჯვებულები და პრიზიორები:

10-11 . კატაOPEN-GEORGIA-2013

1. ცაავა საბა

2.ჯინისიან ვლადიმერ

3.ბრეგაძე დავითი

10-11 . კატა

1.ბაჰრამი რანა

2.თუთბერიძე ნათია

დარჩიაშვილი ანა

12-13 . კატა

1.ბელიავსკი ნიკიტა

2.ბაჯელიძე მიხეილ

14-15. კატა

1.გოჩაძე გიორგი

2.კუცია გიორგი

3.მგდესიან ტიგრან

16-34 . კატა

1.დარჩიაშვილი დიანა

2.ფრუიძე სვეტლანა

3.ხოსრავი ფარიდეჰ

4. მითაიშვილი სალომე

16-34 . კატა

1.ჭუმბურიძე მალხაზი

2.გოჩიტაშვილი გიორგი

3.ბარაკ გულმეზ

3.ჩემია გიორგი

10-11 წ. კუმიტე (-45კგ)

1.ოძელაშვილი გიგა

2.აბაშიძე გიორგი

3.მანდარია ლუკა

3.მხეიძე დავით

10-11 წ. კუმიტე (-35კგ)

1.ჩხაიძე გიორგი

2.ფურცხვანიძე შალვა

3.ცაავა საბა

3.ბრეგაძე დავით

10-11 წ. კუმიტე (-35კგ)

1.კაირა სეზგინ

2.თუთბერიძე ნათია

3. თოლორაია სუსანა

3.ჭიჭაღუა ნინო

12-13 წ. კუმიტე (-51კგ)

1.კუჩერენკო დიმიტრი

2.ქართველიშვილი შოთა

3.თეთრუაშვილი ნიკა

3.ნეს აიდინ

12-13 წ. კუმიტე (-40კგ)

1.ბელიავსკი ნიკიტა

2.თათრიშვილი ხვიჩა

3. ბუაშვილი შოთა

3.მამულაშვილი ალექსანდრე

12-13 წ. კუმიტე (-58კგ)

1.ბიწკინაშვილი ანრი

2.შავშიშვილი გიორგი

3.ჭურღულია ირაკლი

3. ხვედელიძე ნიკა

12-13 წ. კუმიტე (+50კგ)

1.გაბისონია მონიკა

2.ჰარიმაჰმუტოღლუ სეჰერ

3.ზინეფ იოკსელ იასარ

12-13 წ. კუმიტე (+58კგ)

1.ანთაძე ოთარი

2. დიასამიძე ირაკლი

3. გოგოლაძე დავით

4.ასამბიანი თემური

12-13 წ. კუმიტე (-45კგ)

1.ბაჯელიძე მიხეილ

2.ჯაფარიძე ცოტნე

3.ბაჰტიარ რზაევ

3.ფეტელავა შალვა

14-15 წ. კუმიტე (+54კგ)

1.თურმანიძე თამუნა

2.იბუკე ლევენტ

3.ჯაკობია ანა

3.ბერიკაშვილი ანასტასია

14-15 წ. კუმიტე (+54კგ)

1გუზიტაშვილი იაგო

2.გულიაშვილი გიორგი

3.მუსტაფა სამეტ ტერზი

14-15 წ. კუმიტე (-70კგ)

1.ტიტოვ დანილ

2.შაკაია ლეონი

3.მგდესიან ტიგრან

3.ქარდავა ვლადიმერ

14-15 წ. კუმიტე (-63კგ)

1.შერმადინი ბექა

2.ქარსელაძე აკაკი

3.აბულაძე ბესიკი

4.ჰასანოვ ალი

14-15 წ. კუმიტე (-57კგ)

1.კეჭეხმაძე გიორგი

2.ასაბაძე მუსა

3.ტყებუჩავა მიხეილ

3.ყოჩიაშვილი გიორგი

14-15 წ. კუმიტე (+70კგ)

1.კიპაროიძე ხვიჩა

2.კილინკაროვ ნიკოლოზ

3.ზოზიაშვილი დავითი

3.მაღლაკელიძე დავითი

16-17 წ. კუმიტე (+76კგ)

1.კანტემიროვ ხეთაგ

2.ივანჩიხინ იგორ

3.ჩხაიძე ნიკა

3. ადამია მიხეილი

16-17 წ. კუმიტე (-68კგ)

1.ქობალია ნიკოლოზ

2.აბდულკადირ კარა

3.ჩხაიძე ნიკა

3. ადამია მიხეილი

16-17 წ. კუმიტე (-61კგ)

1.აბდულკადირ კარა

2.მოსეშვილი გაგა

3.ლევერაშვილი ლაშა

16-17 წ. კუმიტე (-59კგ)

1.აიბუკე ლევენტ

2.დუნაევა ევგენია

16-17 წ. კუმიტე (-76კგ)

1.მამაგულაშვილი ნიკა

2.ტოტიკაშვილი გიორგი

3.ჩაბოშვილი მალხაზი

3.გულიასვილი თორნიკე

16-34 . კუმიტე (-68კგ)

1.პატარიძე დავით

2.ჰასანოვ რაფიზ

3.ტყებუჩავა ირაკლი

3.ტყებუჩავა დავით

16-34 . კუმიტე (+78კგ)

1.არქანია გოგიტა

2.ატამოვ შაჰინ

3.არაბული ზვიადი

3.ჰაიდარ სამინ

16-34 . კუმიტე (-78კგ)

1.ვეკუა ჰენრი

2.მამაევ აუხან

3.ნაცვლიშვილი გიგა

3. აჰმად კარიან საეიდ

16-34 . კუმიტე (-61კგ)

1.დარჩიაშვილი დიანა

2.მითაიშვილი სალომე

3.რასიდოვა დიანა

3.კოტაევა საბინა

—————–

Kata: 10-11 Y.

1) Caava Saba

2) Jinisian Vladimer

3) BregaZe DaviTi

kata: 10-11 Y.

1) Bahrami Rana

2) Tutberidze Natia

3) Darchiashvili Ana

kata: 12-13y.

1) Beliavski Nikita

2) Bajelidze Mikheil

kata: 14-15 y.

1) Gochadze Giorgi

2) Kucia Giorgi

3) Mgdesian Tigran

Kkata: 16-34y.

1)Darchiashvili Diana

2)Fruidze Svetlana

3)Khosravi Farideh

4)Mitaishvili Salome

Kkata: 16-34y.

1)Chumburidze Malkhazi

2)Gochitashvili Giorgi

kumite: 10-11y. (-45kg)

1) Odzelashvili Giga

2) Abashidze Giorgi

3) Mandaria Luka

4) Mkheidze Daviti

Kkumite: 10-11y (-35kg)

1) Chkhaidze Giorgi

2) Furckhvanidze Shalva

3) Caava Saba

4) Bregadze Daviti

kumite: 10-11y. (-35kg)

1)Kaira Sezgin

2) Tutberidze Natia

3) Toloraia Susana

4) Chichakhua Nino

Kkumite: 12-13y. (-51kg)

1) Kucherenko Dimitri

2) Kartvelishvili Shota

3) Tetruashvili Nika

4) Enes Aidin

Kkumite: 12-13y. (-40kg)

1) Beliavski Nikita

2) Tatriashvili Khvicha

3) Abuashvili Shota

4) Mamulashvili Aleksandre

kumite: 12-13y. (-58kg)

1) Bickinashvili Anri

2) Shavshishvili Giorgi

3) churgulia Irakli

4) Khvedelidze Nika

kumite: 12-13y. (+50kg)

1) Gabisonia Monika

2) Harimahmutoglu Seher

3) Zinef ioksel Iasar

kumite: 12-13wy.(+58)

1) Nntadze Otari

2) Diasamidze Irakli

3) Gogoladze Daviti

4) Asambiani Temuri

kumite: 12-13y. (-45kg)

1) Bajelidze Mikheili

2) Jafaridze Cotne

3) Bahtiar Rzaev

4) Fetelava Shalva

kumite: 14-15y. (+54)

1) Turmanidze Tamuna

2) Aibuke Levent

3) Jakobia Ana

4) Berikashvili Anastasia

kumite: 14-15y. (-52kg)

1) Guzitashvili Iago

2) Guliashvili Giorgi

3) Mustafa Samet Terzi

Kkumite: 14-15y. (-70kg)

1) Titov Danil

2) Shakaia Leoni

3) Mmgdesian Tigran

4) Qardava Vladimer

Kkumite: 14-15y. (-63kg)

1) Shermadini Beka

2) Karseladze Akaki

3) Abuladze Besiki

4) Hasanov Ali

kumite: 14-15y. (-57kg)

1) Kechekhmadze Giorgi

2) Asadzadze Musa

3) Tkebuchava Mikheil

4) Kochiashvili Giorgi

kumite: 14-15y. (+70kg)

1) Kiparoidze Khvicha

2) Kilinkarov Nikoloz

3) Zoziashvili Daviti

4) Maglakelidze Daviti

kumite: 16-17y. (+76kg)

1) Kantemirov Khetag

2) Ivanchikhin Igor

3) Chkaidze Nikoloz

4) Adamia Mikheili

Kkumite: 16-17y. ( -68kg)

1) Kobalia Nikoloz

2) Abdulkadir Kara

3) Chkhaidze Nika

4) Adamia Mikheili

Kkumite: 16-17y. (-61kg)

1) Abdulkadir Kara

2) Moseshvili Gaga

3) Leverashvili Lasha

kumite: 16-17y. (-59kg)

1) Aibuke Levent

2) Dunaeva Evgenia

kumite: 16-17w (-76kg)

1) Mamagulashvili Nika

2) Totikashvili Giorgi

3) Chaboshvili Malkhazi

4) Guliashvili Tornike

kumite: 16-34y. (-68kg)

1) Pataridze Daviti

2) Hasanov Rafiz

3) Tkebuchava Irakli

4) Tkebuchava Dato

kumite: 16-34y. (+78kg)

1) Arkania Gogita

2) Atamov Shahin

3) Arabuli Zviadi

4) Haidar Saman

kumite: 16-34y. (-78kg)
1) Vekua Henri

2)Mamaev Aukhan

3)Nacvlishvili Giga

4)Ahmad Karian Saeid

Kkumite: 16-34y. (-61kg)

1)Darchiashvili Diana

2)Mitaishvili Salome

3)Rasidova Diana

4)Kotaeva Sabina

————–

Comments are closed.